pokročile hledaní
Hlavni stránka1 » MI-LIGHT, MILIGHT2 » LED žárovky - dálkové ovládání
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 1
  • Obchod navštívilo: 1353246 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

LED žárovky - dálkové ovládání

LED žárovky - dálkové ovládání
Žárovka Milight jsou v podstatě dvě zařízení sloučeny do jednoho. Tento produkt je zdrojem šetrné k lidskému oku Světla, které lze ovládat pomocí Wi-Fi. Tento typ řešení je velmi moderní a velmi pohodlné při každodenním používání.

Žárovka Milight doma může provádět celou řadu funkcí, a toho, že je hlavní vnitřní osvětlení přes dekorativní funkce, například v plafonach. Tento produkt má rukojeť na nejpopulárnější velikosti E27, takže žárovka Milight mohou úspěšně nahradit tradiční výrobky tohoto typu. 

 
Dodatečné možnosti sledovaní
Rozsah cen od
Výrobce

Při použití LED osvětlení je energeticky velmi efektivní a šetrné k životnímu prostředí, protože jeho interiér není nebezpečný, je karcinogenní rtuť. Jistě cítíte úspory.

Žárovka Milight také umožňuje zajímavé uspořádání interiéru, pomocí RGB, nebo změna barvy žárovek. Takže si můžete také zvolit teplý nebo studený odstín bílé a nyní přátelské svítidlo v daných okolností. Barevný osvětlení zvyšuje vnitřní klima.

Žárovky Milight mohou být seskupeny a jejich počet ve skupině nemá vliv na použití. S použitím speciálního dálkového ovládání, což může být také smartphone se systémem Android nebo iOS, snadno přidávat další lampu pro řidiče nebo ji odstranit. Žárovky Milight si koupíte také součástí Wi-Fi router a dalších užitečných pomůcek.

Žárovky vytvořené v rámci značky Milight mají schopnost na světlo trvanlivost desítek tisíc hodin, což v praxi umožňuje ještě 25 let bezproblémového funkčnost. Výsledkem je, že jakmile zakoupeného výrobku bude sloužit po mnoho let, opravdu. Určitě to bude koupě, která se rychle vyplatí.