pokročile hledaní
1 » 2 » RUBI3

Změnit jazyk

PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Kontakt

Tipy obchodu

Názory o výrobcích

Statistika

  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 2
  • Obchod navštívilo: 1229589 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010

Oblouk tagů

RUBI

RUBI
LED svítidla RUBI proti všem ostatním řady společností Záměl stojí tvar. Rám je kruhový a má průměr 7,3cm a ona připomíná kola namontovaného oddělil těsně pod polovinu. Výrobce v hlavní prezentaci ukazuje uspořádání schodiště z používání Rubi modelů. Nicméně, jejich použití je mnohem širší. On úspěšně dokázat se na chodbách, jako podsvícení nábytek nebo po schodech.

Důležitou výhodou tohoto svítidla je vysoký stupeň ochrany - IP56 a třídy ochrany III. Tyto parametry jsou rozšířena na výrobky, které nejsou možnosti. Kromě toho, ostatní modely mají radiové ovládání, schopnost měnit barvy světla řadiče RGB, vestavěná baterie, nebo pohybový senzor. Ty jsou určeny pro interiéru místnosti, kanceláře ... Kromě těchto možností dle výběru zákazníka je barva pouzdra, barvy světla a napětí.

Bez překážek pracovat s fotovoltaických solárních panelů, což je pro budoucnost řešení. Trvanlivost LED diod, který světelný zdroj se odhaduje na 40 tisíc. hodin nepřetržitého osvětlení. Během této doby, nižší výdaje za energie a radosti z zajímavé výtvory interiéru, který získává druhý život po setmění. Je to dobrá investice, a to zejména v případě plánů a realizace instalovat ve vašem okolí inteligentní systémy osvětlení, které zlepšují komfort a bezpečnost využití prostoru, zdobí ji změnou nálady, když je tma.

Svítidlo se vyznačuje:

• snadná instalace pomocí oboustranné lepicí pásky nebo lepidlem montáž
Ochrana IP56, který umožňuje její instalaci venku
• výborné světelné parametry získané pomocí kvalitních LED CREE
• Barva světla reprodukovatelnost
• vysoký světelný tok s minimální spotřebou energie
• vysoká kvalita a trvanlivost odhaduje na pět let nepřetržitého osvětlení (~ 40 000 h).
 
Dodatečné možnosti sledovaní
Rozsah cen od
Výrobce
Pouze novinky
Pouze akce

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

» przeczytaj wszystkie opinie