pokročile hledaní
Hlavni stránka » Automatické osvětlení schodišť
0
0
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 1
  • Obchod navštívilo: 1580440 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Automatické osvětlení schodišť

Pokud chcete, aby osvětlení schodišť bylo spolehlivé, funkční a v případě potřeby se obrátilo, stojí za to využít moderní a technologicky vyspělé řešení. Při rozhodování o osvětlení ledem si můžete být jisti, že schody budou vždy dobře osvětlené.

Světelné schody vždy způsobují velké potíže, což je způsobeno zvláštními podmínkami schodiště. Nedostatek jedné úrovně způsobuje, že je obtížné používat obyčejné lampy tak, aby osvětlovaly interiér tak, aby nikde nebyl žádný odstín. A dostat se kolem špatně osvětleného schodiště je nebezpečné a hrozí zhroucení. Proto stojí za to hledat řešení, která zajistí ideální osvětlení a také mnoho dalších výhod, které v tradičních lampách nenajdeme.

Led světlo lepší než tradiční

LED osvětlení schodiště je řešení, které stále více a více majitelů domů či manažerů veřejných zařízení zvolí. LED a LED pásy, stropní svítidla, LED panely jsou řešení, která se snadno instaluje, je odolná a spolehlivá. Díky nim můžete vytvořit schody ve schodišti, které přesně osvětlují celou použitelnou oblast. Díky LED pásům je možné osvětlit každý krok - pohyb na takových osvětlených schodech jistě bude bezpečný.

Není třeba sledovat přepínače

Velkou výhodou LED osvětlení je nejen jeho spolehlivost, ale také automatizace provozu. Osvětlovací soupravy jsou k dispozici s ovladači a pohybovými a zvukovými senzory. Mohou být naprogramovány tak, aby se automaticky zapínaly a vypínaly podle individuálních potřeb. Tímto způsobem nemusíte rozsvítit schody předtím, než opustíte schody, a poté, co je opustíte, pečlivě vypněte světla. Osvětlení se samo zapne a vypne.

Automatizace je stejná

Automatické osvětlení schodišť je pro uživatele hlavně výhodné. Mohou být naprogramovány mnoha způsoby. Světlo se může zapnout, jakmile někdo vstoupí na schodiště nebo právě když se blíží ke schodům. Světla se však vždy rozsvítí předtím, než uživatel vstoupí do první fáze. Takže se nemusíte starat o to, že na schodech nějakou dobu ztmavnou. Osvětlení, které se automaticky zapíná a vypíná, také má spoustu úspor energie. Výsledkem je, že schodiště nemusí být nepřetržitě rozsvícené, světla nesvítí zbytečně, a to znamená snížení nákladů na elektřinu. Můžete to vidět ihned po prvním vyúčtování po změně osvětlení.

Při výběru osvětlení pro schody stojí za to, že místo samostatného nákupu jednotlivých položek stojí kompletní osvětlení. To umožňuje zajistit, aby všechny komponenty soupravy byly navzájem perfektně kompatibilní. Sady jsou jednoduše instalovatelné, nevyžadují speciální znalosti, takže téměř okamžitě po zakoupení si můžete vychutnat efekt a stylové osvětlení schodiště.

Jsou hotové produkty
- klikněte na červené SLOV

Jít na hlavni stránku
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Používaným teto stránky akceptujete sobory komise. Vice informaci můžete najit v naši politice Kokeše.
Ne zobrazovat vice teto informací