pokročile hledaní
Hlavni stránka » Schodišťové osvětlení - spojit funkčnost s účinnos
0
0
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 2
  • Obchod navštívilo: 1580443 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Schodišťové osvětlení - spojit funkčnost s účinnos

Bez ohledu na to, zda je schodiště v rodinném domě nebo rodinném domě, mělo by být řádně osvětleno. Stojí za zmínku, že jde o stavbu, takže osvětlení by mělo být užitečné i estetické.

Schody by měly být osvětleny tak, aby se každý uživatel mohl volně a bezpečně pohybovat. Proto se v moderním stavebnictví již dávno nachází pomalý odklon od tradičního osvětlení pro ledové osvětlení, které poskytuje prakticky neomezené možnosti uspořádání. Navíc je to dlouhodobé, trvanlivé a energeticky úsporné řešení - po instalaci osvětlené funkce bez řidiče po mnoho let.

Každá fáze je zvýrazněna

Díky použití pásky a ledovek můžete vytvořit osvětlení schodiště, které zajistí bezpečnost pohybu kolem schodiště a zároveň vytváří v interiéru jedinečný charakter. Stačí připojit olověné pásky na každé úrovni vedoucí do dalšího patra. Pásky jsou k dispozici v široké škále velikostí a barev, takže si můžete vybrat správné osvětlení interiéru.

Inteligentní řešení osvětlení

LED osvětlení poskytuje to správné množství světla na každém místě, které odlišuje tento druh světla od tradičních lamp. Kromě toho osvětlení LED funguje v kombinaci s velmi citlivými snímači a ovládacími prvky. Mohou být naprogramovány tak, aby se zapínaly pouze tehdy, když někdo používá schody. Současně LED diody mohou svítit méně. Díky ledovému osvětlení je možné získat nejen zajímavý rozložený efekt, ale i velké úspory. Je vysoce energeticky efektivní a dokonce i při plném, silném světle čerpá z elektrické sítě málo energie.

Úžasná schodiště

Zajímavým doplňkem osvětlení schodů může být zářivé svítidlo namontované ve stěně schodiště. Svítidla jsou také založena na ledovém světle a na inteligentních regulátorech. Jejich velkou výhodou je však také jedinečný vzhled. Moderní svítidla jsou k dispozici v mnoha provedeních, stylech a barvách, takže je lze snadno přizpůsobit klasickým i moderním interiérů. Budou nejen na schodech, ale také jako doplněk osvětlení každé místnosti.

Při rozhodování o schodišti si můžeme vybrat jak barvu světla, tak intenzitu osvětlení. Některá svítidla mohou být namontována ve stěně, takže pouze světlo nebude viditelné a zdroj bude skryt. Zajímavým uspořádáním jsou také různé typy okenic, které dělají světlo na schodišti jemně tlumené a rozptýlené. Zabezpečuje bezpečnost pohybu na schodech a současně vytváří v interiéru jedinečnou, trochu intimní náladu.
Jsou hotové produkty
- klikněte na červené SLOV

Jít na hlavni stránku
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Používaným teto stránky akceptujete sobory komise. Vice informaci můžete najit v naši politice Kokeše.
Ne zobrazovat vice teto informací