pokročile hledaní
Hlavni stránka » LED osvětlení zahrady
0
0
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 1
  • Obchod navštívilo: 1580440 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

LED osvětlení zahrady

Moderní řešení osvětlení, které lze využít nejen k uspořádání domu, ale i do zahrady. Svítidla a led svítilny jsou pro lidi, kteří se starají o klima a atmosférické světlo, a vytvářejí relaxační zónu v zahradě.

Ledové osvětlení dává zahradě téměř neomezené možnosti uspořádání. Mělo by však být zapamatováno, že by nemělo jen tvarovat klima, ale také být funkční - zajistit bezpečnost pohybu po tmě.

Komunikační linky a prvky malé architektury

Prvky, které by měly být zvýrazněny v zahradě, jsou všechny cesty, komunikační řetězce a schody. Led diody LED mohou být použity pro jejich osvětlení, což bude znamenat směr pohybu a zároveň bude zajímavé podívat se kolem v zeleném prostředí. Majáky, moderní i stylizované pro klasické majáky, mohou být skvělým nápadem. Rovněž stojí za to osvětlit prvky malé architektury - zahradní altány nebo pergoly. Jemné, mírně stínované světlo kombinované se zahradní vegetací vytvoří senzační dekorativní efekt.

Podsvícení rybníka

Dobrým řešením bude i podsvícení rybníka. Je zajímavé, že světelný zdroj lze umístit i pod vodu, což způsobí, že očka budou vypadat téměř magicky. Je však důležité vybrat pásky a profily odolné proti vlhkosti, které jsou odolné proti vlhkosti. Pro umístění do vody je nejlepší kontrolovat pásku s malým napětím 12V. Vyberte si z celé řady svítidel, profilů a pásky, které jsou dovedně sestaveny tak, aby vytvořily nezapomenutelnou atmosféru v zahradě a strávily večery v atmosférické atmosféře.

Ledové světlo nepřitahuje komáry a další hmyz

Být v zahradě na teplých letních večerech je opravdovým potěšením, které mírně zkazí komáry, muchy, můry a další hmyz, který létá přímo na světlo. A s nimi mohou také přenést zvířata, kterým se tento hmyz živí. V případě osvětlení nedošlo k takovému problému - světlo nepřipouští hmyz. Ve skutečnosti komáři nebo mušky létají do jisté míry až tak lehké. Přitahuje ultrafialové světlo, které LED nevyzařují. Světelné diody mohou být instalovány na různých místech v zahradě bez obav, že do prostoru večerní relaxace bude rušný a rušivý hmyz.

Zařízení se zvýšenou odolností

Při výběru LED osvětlení pro vaši zahradu je důležité mít na paměti, že pásky nebo žárovky budou vystaveny venku v mnohem větším nebezpečí poškození nebo poškození než v případě vnitřního osvětlení. Je důležité věnovat pozornost kvalitě světelných prvků a zvolit taková zařízení, která mají vyšší parametry z hlediska odolnosti. Osvětlení musí být odolné vůči vlhkosti, stejně jako vysokým a nízkým teplotám.
Jsou hotové produkty
- klikněte na červené SLOV

Jít na hlavni stránku
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Používaným teto stránky akceptujete sobory komise. Vice informaci můžete najit v naši politice Kokeše.
Ne zobrazovat vice teto informací