pokročile hledaní
Hlavni stránka » LED žárovky » LED GU10 » GU10 obvody se stmívačem
0
0
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 1
  • Obchod navštívilo: 1490851 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

GU10 obvody se stmívačem

GU10 obvody se stmívačem
Svět sleduje nové trendy, umělá inteligence nám zjednodušuje každodenní život. Potřeba chránit to, co je pro nás a pro naše děti nejdůležitější, tedy přírodu, byla hlavní motivací rozvoje spousty firem. Energetická úspora domácností i tepelnostní efekt, to nejsou problémy států, sami s nimi můžeme v našich domech bojovat. Klasické halogeny změn na energeticky úsporné žárovky LED GU10. Proč? Protože budou spotřebovávat o 90% méně energie. 

 
Dodatečné možnosti sledovaní
Rozsah cen od
Výrobce
NEBULA 09S LED žárovky - pro obvody se stmívačem - bílá studená

NEBULA 09S LED žárovky - pro obvody se stmívačem - bílá studená

365.68 Kč
  • Výrobce: RESTAN
  • Katalogové číslo: 334
  • Dostupnost: Dostupnost - 3 dny
přidat do porovnávače
přidat do úschovny
NEBULA 09S LED žárovky - pro obvody se stmívačem - Bílý žár

NEBULA 09S LED žárovky - pro obvody se stmívačem - Bílý žár

365.68 Kč
  • Výrobce: RESTAN
  • Katalogové číslo: 333
  • Dostupnost: Dostupnost - 3 dny
přidat do porovnávače
přidat do úschovny

Mají moc vyrábět energii světelnou a ne tepelnou. Můžeš si vybrat barvu světla.
Znervózňuje Tě neustálé vyměňování halogenů? Žárovky LED GU10 vyřeší tento problém – dlouhá periody trvanlivosti trvající až do 50 000 hodin jim umožní pracovat bez přestávky téměř 6 let. V tomto období by jsi jinak vyměnil 50 tradičních halogenů, jejichž životnost je okolo 1 000 hodin.
Žárovky LED GU10 jednoduše neměníš. Vyjímáš starý halogen a vkládáš žárovku LED G10. Rychle a bez námahy díky klasické objímce GU10 – ušetříš energii i peníze.
 
Žárovky LED se závitem MR16 nazývaným také GU5.3 jsou zesílené napětím 12V. Úspory vycházející ze změny zdroje světla jsou očividné. Delší životnost žárovek LED MR16 spolu s energetickou úsporou způsobuje, že klasické halogeny se jim nemohou déle rovnat. V případě výměny halogenů založených na objímce MR16 je třeba vzít v úvahu fakt, že oproti výměně zdroje světla bude nezbytná výměna zesilovače. Halogenové žárovky využívají toroidální zesilovače, zatímco žárovky LED MR16 zesilovače impulsní. Vlastníme velký výběr různých modelů, které Vám můžeme nabídnout.
 
Žárovky LED MR16 nejsou upraveny k práci s tlumením světla. Jejich používání s tlumením světel může způsobovat jejich poškození. Prosíme o to, abyste na to brali zřetel při jejich používání.