pokročile hledaní
1 » 2 » MODERNO3

Změnit jazyk

PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Kontakt

Tipy obchodu

Názory o výrobcích

Statistika

  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 2
  • Obchod navštívilo: 1229590 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010

Oblouk tagů

MODERNO

MODERNO
Skoff MODERNO je rodina nástěnných svítidel a světelných zdrojů určených vnitřní osvětlení. Vytvořila ji slavný polský značku, vyjadřující jeho vášeň pro současné neomezené možnosti designu. Osvětlení stojí netradiční a dokonce vyloženě smyslné moderní tvar. Je to sofistikovaná elegance, luxusní kolekce pro milovníky současného designu s pragmatický přístup k interiéru.

V rámci sběru máme tři hlavní tvary. U výrobků, elegantní - jednoduchý obdélníkový tvar ploché, kde je LED modul obklopen hliníku a skla. Elisse linky obdélníkové profily jsou mírně vypouklé, připomínající luk, který zvyšuje dekorativní efekt. Emozione vypadá jako pletené řetězce DNA je dynamická kombinace zvlněných pásů z hliníku a skla. Dlouhé 118cm moduly a vysoko na 50-100cm, nárok na lampy na prostorné luxusní byty, hotely nebo veřejných budov uspořádaných v moderním stylu.

Všechny varianty jsou založeny strukturálně na stejném modelu. Modul LED ve společnosti hliníku je pokryta na míru tvaru hladkého čirého skla.

MODERNO pevnůstky a výbojky jsou určeny pro dekorativní osvětlení a tak. přízvuk. Plní tuto funkci dokonale, a to i když jen bílá barva vyzařovaného světla. Sami dekorace, ale po setmění hrou světla, které tvoří místnost, je nádherný. Tím je zajištěno, unikátní hru světla a stínu.

 
Dodatečné možnosti sledovaní
Rozsah cen od
Výrobce
Pouze novinky
Pouze akce

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

» przeczytaj wszystkie opinie