pokročile hledaní
Hlavni stránka » Osvětlení schodiště s pohybovým senzorem
0
0
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 1
  • Obchod navštívilo: 1580440 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Osvětlení schodiště s pohybovým senzorem

Osvětlení schodů musí být funkční, atraktivní a pohodlné pro uživatele. Proto se v poslední době staly populární osvětlení, díky čemuž můžete zapomenout na přepínače světel. Jas na schodech je proveden sám.

Jak na schodech, tak i uvnitř, na schodištích, jsme rádi, že instalujeme LED svítidla. Jedná se o velmi dobrou alternativu k tradičním světelným zdrojům, které neposkytují dostatečné osvětlení pro celé schodiště. Normální žárovky mají i další nevýhody - musí být ručně aktivovány, což může způsobit obtížné posunutí schodů. Hledání přepínače na tmavém schodišti je vždy problém a trvá to spousta času, pokud jste v místnosti, o které nevíme. Mnohem snadnější je osvětlení v kombinaci s ovladači a senzory, které reagují na provoz. Světlo se pak zapne přesně, když někdo potřebuje schody.

Nereaguje na provozování kočky

Moderní pohybové senzory jsou velmi citlivé, delikátní a inteligentní zařízení. Světlo se rozsvítí pouze tehdy, když někdo plánuje použít schody. Zůstává však ztlumena nebo potlačena, když uživatelé místnosti procházejí pouze po schodech, ale nejsou vedeni. Moderní pohybové senzory, na rozdíl od starších, reagují pouze na lidi. To je dobré řešení v těch domech, kde žijí čtyřnohé domácí zvířata. Snímač nereaguje na schody koček nebo psů. A že zvířata chtějí chodit poměrně často, nemusíte se obávat, že osvětlení na schodech bude neustále na.

Nastavitelná úroveň citlivosti

Moderní snímače pohybu umožňují individuální přizpůsobení úrovně citlivosti podle individuálních potřeb uživatele. To umožňuje, aby se světlo okamžitě rozsvítilo, když někdo vstoupí do schodišťového schodiště nebo až do prvního stupně. Senzory rychle reagují na měnící se podmínky prostředí a zapínají světlo, kdykoli je to zapotřebí. Senzory lze nastavit opakovaně, abyste mohli nastavit nastavení osvětlení zkušebními a chybovými, aby vyhovovaly potřebám všech cestujících. V případě potřeby mohou být snímače nastaveny na nulovou citlivost, což je užitečné, když opustíme schodiště po delší dobu a nikdo jej nepoužije.

Vnitřní a vnější schody

Dopravní senzory ve schodišti budou dobře fungovat jak pro venkovní, tak pro vnitřní schody. Je však důležité zajistit, aby snímače měly v případě vnějšího osvětlení lepší technické vlastnosti. Měly by být odolné proti vlhkosti, nadměrnému slunci, vysokým a nízkým teplotám. Je důležité, aby fungovaly hladce bez ohledu na měnící se atmosférické podmínky.
 
Jsou hotové produkty
- klikněte na červené SLOV

Jít na hlavni stránku
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Používaným teto stránky akceptujete sobory komise. Vice informaci můžete najit v naši politice Kokeše.
Ne zobrazovat vice teto informací