pokročile hledaní
1 » 2 » Inteligentní regulátor 3

Změnit jazyk

PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Kontakt

Tipy obchodu

Názory o výrobcích

Statistika

  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 2
  • Obchod navštívilo: 1229590 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010

Oblouk tagů

Inteligentní regulátor

Inteligentní regulátor Ovládací panel Milight je základním prvkem tohoto doplňkového systému. Při rozhodování o koupi, vybrat kvalitní produkt, který vám bude sloužit po mnoho let, a provést řízení osvětlení u vás doma nebo společnost se stává snadnou.

Pomocí dotykového panelu vybavena jako zeď, na dotek prstu můžete vykouzlit ve svém vnitřku magickou atmosféru jen s pomocí světla. Navržený v této kategorii panely jsou moderní zařízení, která mohou také působit jako stmívače. V závislosti na modelu, mohou provozovat například RGBW výběru barvy diod. Ovládací prvky jsou snadno použitelné. S dotykovým panelem a komfortním hřišti, brainstorming různé parametry osvětlení.

Návrhy ovládací panely jsou vybaveny funkcí paměti, takže si pamatuje poslední nastavení. Pokud je to optimální, vám umožní okamžitě vstoupí do místnosti vašeho oblíbeného podnebí.

S pomocí jediného zařízení může podporovat až čtyř zón, a tento počet ještě rozšířit. Ojedinělých naprogramovaný rozdělení a rozhodnout, které světelné body budou pracovat v daném čase. Navrhujeme Ovládací panely jsou jedním ze základních prvků akčního inteligentní domácnost. A co je nejdůležitější, že systém Milight můžete vstoupit do vašeho interiéru kdykoliv a nemusíte to udělat, aby uspořádat obtížný opravu.

Ovládací panel je skvělý produkt pro lidi, kteří ocení ekologie a ekonomie. Chcete-li vytvořit takovou úroveň světla, které je budete potřebovat v daném okamžiku a také zabránit nesmyslné zářící diody. Nastavení provedená pomocí dálkového ovladače jsou také výborným řešením pro podniky.
 
Dodatečné možnosti sledovaní
Rozsah cen od
Výrobce
Pouze novinky
Pouze akce

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

» przeczytaj wszystkie opinie