pokročile hledaní
Hlavni stránka1 » MI-LIGHT, MILIGHT2 » Inteligentní regulátor
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 7
  • Obchod navštívilo: 1353367 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Inteligentní regulátor

Inteligentní regulátor Ovládací panel Milight je základním prvkem tohoto doplňkového systému. Při rozhodování o koupi, vybrat kvalitní produkt, který vám bude sloužit po mnoho let, a provést řízení osvětlení u vás doma nebo společnost se stává snadnou. Pomocí dotykového panelu vybavena jako zeď, na dotek prstu můžete vykouzlit ve svém vnitřku magickou atmosféru jen s pomocí světla. Navržený v této kategorii panely jsou moderní zařízení, která mohou také působit jako stmívače. 
 
Dodatečné možnosti sledovaní
Rozsah cen od
Výrobce

V závislosti na modelu, mohou provozovat například RGBW výběru barvy diod. Ovládací prvky jsou snadno použitelné. S dotykovým panelem a komfortním hřišti, brainstorming různé parametry osvětlení.

Návrhy ovládací panely jsou vybaveny funkcí paměti, takže si pamatuje poslední nastavení. Pokud je to optimální, vám umožní okamžitě vstoupí do místnosti vašeho oblíbeného podnebí.

S pomocí jediného zařízení může podporovat až čtyř zón, a tento počet ještě rozšířit. Ojedinělých naprogramovaný rozdělení a rozhodnout, které světelné body budou pracovat v daném čase. Navrhujeme Ovládací panely jsou jedním ze základních prvků akčního inteligentní domácnost. A co je nejdůležitější, že systém Milight můžete vstoupit do vašeho interiéru kdykoliv a nemusíte to udělat, aby uspořádat obtížný opravu.

Ovládací panel je skvělý produkt pro lidi, kteří ocení ekologie a ekonomie. Chcete-li vytvořit takovou úroveň světla, které je budete potřebovat v daném okamžiku a také zabránit nesmyslné zářící diody. Nastavení provedená pomocí dálkového ovladače jsou také výborným řešením pro podniky.