pokročile hledaní
Hlavni stránka1 » Schodiště osvětlení, LED Schodiště osvětlení
0
0
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 1
  • Obchod navštívilo: 1375535 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Schodiště osvětlení, LED Schodiště osvětlení

Schodiště osvětlení, LED Schodiště osvětlení
Firma RESTAN je inovativním producentem schoďového osvětlení. Produkujeme inteligentní poschoďové ovladače obsluhující: žárovky LED, monochromatické pásky LED, pásky LED RGB i RGBW. Skompletováním nabídky osvětlení schodů jsou čidla naší výroby. Nabízíme čidla k nástěnné montáži, stejně jako montáž do krabice. Čidla jsou vybavena systémem trojnásobné funkčnosti. Mají integrované: čidlo pohybu, stmívání i vzdálenosti. Umožňuje to regulaci dosahu čidla a tím také eliminaci všeobecně vystupujícího jevu a to samozapínání schodového osvětlení, i když po schodech nikdo nechodí. Čidla k sestavám osvětlení schodů jsou vybaveny úzkoúhlými čočkami, které eliminují efekt „vidění” na boky a díky tomu jsou vzhledem ke své precizní funkčnosti blízko k i infračerveným bariérám.

 


Kromě nabídky inteligentních schodových ovladačů, i pro ně určených čidel pohybu/stmívání doporučujeme do našich sestav ověřené pásky LED a k nim vybrané LED zesilovače. Nabízíme monochromatické pásky LED v barvách bílá teplá, bílá studená, červená, modrá, zelená a pásky LED RGB i RGBW. K plné sestavě osvětlení schodů je určen vysokojakostní zesilovač LED.

Pro ulehčení výběru odpovídající sestavy jsme je seřadili podle nejčastěji užívaných šířek osvětlení schodů 30, 45, 60, 90 cm. Samozřejmě to nevylučuje používání našich systémů při jiných šířkách schodů. Na Vaše přání připravíme pokaždé individuální nabídku.

Dbáme o celkový komfort využívání našich výrobků, takže máme ve své nabídce velký výběr LED aluminiových profilů – k uplatnění v domácnostech, kancelářích, divadlech atd., které mohou být využity tak, že se do nich umístí páska LED spolu s krytem LED, do kterých sedí žárovky LED.

V nabídce máme také konektory síly, které umožňují podpětí pod každý kanál schodového ovladače se zatížením dokonce až do 18A. Dovoluje to jeho využití například k podsvětlení zábradlí schodů, nebo předsíně, ze které vede vhod na schodiště.

Naše produkty našli uznání na všech kontinentech. Zveme Vás k seznámení s naší nabídkou.