pokročile hledaní
1 » 2 » LED pásek RGB + W, RGBW3

Změnit jazyk

PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Kontakt

Tipy obchodu

Názory o výrobcích

Statistika

  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 8
  • Obchod navštívilo: 1229970 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010

Oblouk tagů

LED pásek RGB + W, RGBW

LED pásek RGB + W, RGBW
RGBW LED pásky přinutily se na trhu s osvětlovací technikou a splňují všechny podmínky, aby úspěšně udržet se na něm na dlouhou dobu. LED je miniaturizace prvků = přesné nasvícení, zaměřené paprsek světla, s dlouhou životností - až 50 tisíc. hodin světla, odolnost proti poškození, ekologie, a snadné ovládání. LED technologie je ideální pro moderní elektroinstalace.

Pás je vyrobena z odolného plastu, který není dnes prakticky znečištění, nebo voda. Je zajistit pevnost a odpovídající možnosti pro použití v interiéru, např. Označené místa řezat přesně vešly pruh pro dosažení zákoutí.

Na pásu jsou umístěny moduly do každé ze 3 jednotlivých LED diod. Celá cívky opatření 5m, každý metr je 60 nebo 30 LED diod, v závislosti na možnostech vybraných. LED světelný zdroj pro osvětlení jakéhokoli prostoru pozwają všechny barvy zaměnitelně s teplou nebo studenou bílou. Mnoho lidí předpokládá, prostor dvou kapel vedle sebe. Prostřednictvím kombinace LED diod na jednom baru, jsme získali místo, takže je snazší pro každé zařízení, a použít typické nákladově efektivní řešení z finančního hlediska. Produkty se liší v těsnosti třídě. Z IP20 pro suché interiérů IP67, kde s vysokou vlhkostí nebo v kontaktu s vodou, může být společné.

Jak je patrné z výše uvedených slov, prvořadý funkce LED pásek RGBW je zdobení prostor se rozsvítí. Jeho použití je velmi široký. S regulátory, směrovač, zesilovače, pilotní hliníkových profilů LED, které mají rovněž nabídnout, je pouze a výlučně nyní výsledný efekt vytvořený dálkově řízený systém osvětlení.

 
Dodatečné možnosti sledovaní
Rozsah cen od
Výrobce
Pouze novinky
Pouze akce

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

» przeczytaj wszystkie opinie