pokročile hledaní
Hlavni stránka » LED akvarijní osvětlení
0
0
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 3
  • Obchod navštívilo: 1580444 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

LED akvarijní osvětlení

Akvárium je docela běžným prvkem interiérového designu. Ve velkých a prostorných interiérech mohou být rybí pokoje opravdu působivé a patří k nejvýznamnějším dekoracím v místnosti. Kromě expozice krásy vodního světa stojí za to pečovat o jeho správné osvětlení.

V případě akvaristického světla není jen užitečná použitelnost nebo dekorativní funkce, ale také jeho úkolem je poskytovat ryby a rostliny podmínky pro řádný vývoj. Jedná se o podmínky, které jsou co nejblíže přírodnímu. Je důležité mít světlo, které je co nejblíže slunci. Díky svítidlům je možné zajistit ryby a další akvarijní zvířata se světlem, které je nejvíce charakteristické podmínkám v zeměpisné šířce, odkud pocházejí.

Podsvícení a dekorace v jednom

Akvarijní svítidla nabízejí široký výběr profilů, pásky a LED, které dokonale osvětlují akvárium z různých stran. Je možné osvětlit zadní stěnu skleněného akvária, což dává skvělý efekt uspořádání a může sloužit jako dodatečný světelný zdroj v místnosti. Dokonce i když jsou jiné lampy vypnuté, správně osvětlené akvárium může sloužit jako druh dekorativní lampy. U akvárií, které nemají horní kryt, je možné montovat profily nahoře. Poskytují nejen velký dekorativní účinek, ale také dobré životní podmínky pro akvarijní zvířata. A čím lepší jsou podmínky, tím větší jistotu, že se ryby a další akváriová zvířata budou cítit dobře a budou trvat dlouho.

Jednoduchá montáž, mnoho možností

Volbou LED osvětlení si můžete být jisti, že je to řešení, které zůstane v provozu po mnoho let. LED diody jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, lze je snadno a bez problémů namontovat na prakticky jakýkoli povrch. Široká škála tvarů, vzorků a barev zajišťuje, že každý najde něco, co by vyhovovalo jejich očekáváním. Je také možné zvolit intenzitu a barvu světla. Akvárium poskytuje vynikající světlo v teplých odstínech bílé barvy. Pokud můžeme pečlivě vybrat uzávěr, můžeme vytvořit jemný filtr nebo efekt mlhy, který vytvoří v interiéru neobvyklou, mírně magickou atmosféru.

Trvanlivost a vysoká energetická účinnost

Výhodou LED osvětlení je vysoká energetická účinnost. To je zvláště důležité v případě podsvícení akvária, které je prakticky po celou dobu. Žárovky nebo led diody, ačkoli poskytují správný světelný výkon, čerpají malou energii z rozvodné sítě, takže neovlivňují účty za elektřinu. LED osvětlení je řešení, které kombinuje stylový a originální světelný efekt s trvanlivostí, spolehlivostí a dlouhou životností. V případě akvária je toto řešení dlouhé roky.
Jsou hotové produkty
- klikněte na červené SLOV

Jít na hlavni stránku
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Používaným teto stránky akceptujete sobory komise. Vice informaci můžete najit v naši politice Kokeše.
Ne zobrazovat vice teto informací