pokročile hledaní
1 » 2 » Pohybové senzory3

Změnit jazyk

PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Kontakt

Tipy obchodu

Názory o výrobcích

Statistika

  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 3
  • Obchod navštívilo: 1229963 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010

Oblouk tagů

Pohybové senzory

Pohybové senzory
Inteligentní osvětlení LED je spousta řešení, která splňují požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů. Neoddělitelným prvkem každé sady osvětlení je snímač pohybu, díky kterému může být osvětlení zapnuto, když uživatel chce vstoupit do dané místnosti, používat schody nebo schodiště.

Moderní detektory pohybu mohou být instalovány všude tam, kde osvětlení není potřeba trvale, ale pouze když je někdo používá. Jsou ideální pro schodiště, vnitřní a vnější schody a v kombinaci s osvětlením majetku. Snímače pohybu, často i soumrakové senzory, jsou technologicky vyspělými zařízeními, která poskytují pohodlí a funkčnost pro každodenní použití. Jsou velmi citliví a reagují vždy, když někdo chce použít konkrétní místnost a také reagovat na směr pohybu. Nezapnou, když někdo projde. Oni také nereagují na domácí zvířata, takže není strach, že se osvětlení zapne pokaždé, když zvíře projde.

Snímače pohybu mají vysoké technické parametry, jsou účinné a spolehlivé. Mají schopnost přizpůsobit citlivost, takže se mohou zapnout, když někdo vstoupí do místnosti nebo jen když například vyšplhá po schodech. Senzory jsou kompatibilní s moderními řídicími jednotkami a vytvářejí s nimi kompletní sadu umožňující upravit osvětlení.

Kromě vynikající funkčnosti jsou snímače pohybu vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou dobu efektivní provoz bez ohledu na okolní podmínky. Mohou být namontovány venku bez obav. Jsou odolné proti vlhkosti a nízkým teplotám. Investováním do senzorů pohybu si můžete být jisti, že osvětlení bude fungovat podle individuálních potřeb uživatelů. Široká škála modelů zaručuje, že každý najde senzor, který splní všechna očekávání.

 
Dodatečné možnosti sledovaní
Rozsah cen od
Výrobce
Pouze novinky
Pouze akce

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

» przeczytaj wszystkie opinie