pokročile hledaní
1 » 2 » LED E273

Změnit jazyk

PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Kontakt

Tipy obchodu

Názory o výrobcích

Statistika

  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 1
  • Obchod navštívilo: 1229588 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010

Oblouk tagů

LED E27

LED E27
Ptáš se, proč měnit? I kdyby jen pro to, abychom ušetřili a chránili prostředí. Žárovky LED znamenají 90% ušetření na spotřebě energie. Každá vyměněná žárovka, za LED E14 žárovku dobré kvality, to se rovná zisku. Žárovky LED se závitem pro objímku E14 nevyžadují montáž posilovač LED. Vytočíš starou žárovku a zakroutíš žárovku LED. Nyní se již můžeš těšit ze všech jejich možností.
Závity pro objímku E27, každý se s nimi setkal – je nazvaný též "základním závitem". Žárovky s tímto závitem – E27 byly uveřejněné Thomasem Alvou Edisonem a jsou nadále velice populární a známé. Žárovky se závitem E27 jsou nejčastěji používané žárovky v domácnostech.
 
 
Ekologické a ekonomické povědomí hraje roli v každém rodinném i firemním rozpočtu. Nerozhodnost ve výměně osvětlení na energicky šetrné a zároveň ekologické, to jsou každodenní ztráty v rozpočtu. Velice důležité je vybrat žárovky LED E27 dobré kvality, protože výběr levných, v obchodech všude dostupných modelů se může ukázat jako alternativní cesta. Nabízíme žárovky LED E27, které čerpají z nejnovějších typů diod COB, SMD5630, SMD5050, SMD2835, nebo SMD3014. Zaručuje to spokojenost z užívání. Výměna žárovek na LED znamená ušetření 90% energie na svícení.
 
LED žárovky se závitem E27 mohou být jednoduše aplikované v uchovávaných obalech. Nejsou náročné na dodatečné zesílení – jejich konstrukce umožňuje zapojit je bezprostředně pod napětí 110-230V. Nevyměňuješ instalaci, obal, ale ihned se těšíš efektem.

 
Podkategorie
Dodatečné možnosti sledovaní
Rozsah cen od
Pouze novinky
Pouze akce

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

» przeczytaj wszystkie opinie