pokročile hledaní
Hlavni stránka » Typy schodů - jaký je hlavní směr při výběru?
0
0
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 1
  • Obchod navštívilo: 1580440 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Typy schodů - jaký je hlavní směr při výběru?

Typy schodů - jaký je hlavní směr při výběru?

Volba určitého typu schodů by měla být diktována nejen jejich vzhledu či stylu, ale také funkčností a komfortem použití. Stojí za to věnovat pozornost, zejména pokud jsou v domě malé děti a starší lidé, kteří mohou mít problémy s pohybem po schodech. Nejpohodlnější jsou schody s přistáním a schody, jejichž šířka je správná. Poskytují stabilní podporu nohou. Nicméně, kudrnaté a ošetřovací schody, které vypadají velmi působivě, nejsou tak dobré, pokud jde o jejich použití. A co víc - výběr konkrétního modelu schodů je také velmi závislá na tom, kolik místa máme v interiéru. To, co se nám nejvíce líbí, je nemožné instalovat v příliš malém prostoru. Jaké druhy schodů musíme vybrat?

1. Jednoduché schody - jejich konstrukce je nejjednodušší ze všech typů schodů, a proto jsou nejlevnější. Nedostatek přistání má své nevýhody. Lezení po schodech bez odpočinku je spíše únavné, takže je nejlepší, když se spojí jen nízké podlahy, například přízemí a mezipatro. Ačkoli to jsou nejjednodušší schody, neznamená to, že jsou vhodné pro malé místnosti, naopak - mají dost místa. Výhodou tohoto typu schodů je však bezproblémová volba a montáž zábradlí a zábradlí. Kvůli jednoduachému zařízení není třeba je rozbít.

2. Dvourychlostní schody - jsou mnohem pohodlnější než jednorázové schody. Obě náhony jsou vzájemně rovnoběžné a jsou od sebe odděleny přistávací plochou, která má šířku schodiště. Dvourychlostní schody jsou ideální jak pro otevřený prostor, tak pro prostor, který je omezen stěnami.

3. Třípodlažní schody - dobré pro malé prostory. Mají tři krátké tratě a dvě přistání, takže jejich lezení není příliš únavné. Tento typ schodů zaberá spoustu místa, ale jsou velmi pohodlné v případě vysokých podlaží. Nicméně, mají spoustu dokončovacích prvků, což je důvod, proč nejsou levné.

4. Zlomené schody - jsou podobné jednorýchlostnímu schodišti, ale z dlouhodobého hlediska mají méně stupňů, takže je snadnější a pohodlnější pohybovat se kolem nich. Tento typ schodiště také dává možnost malého a úzkého otevření stropu.

5. Léčebné schody - lze je umístit i na velmi malou plochu, ale na úkor funkčnosti a pohodlí při použití. Nemají přistání, které bylo nahrazeno klínovými schůdky různých šířek. Tento typ schodišť je zřejmě obtížnější a pracně náročnější na provedení a sestavování, což je spojeno s vyšší cenou než u schodů s přistáním.

6. Schody ventilátoru - jsou velmi stylové a účinné, mohou v plánu vytvořit půlkruh, oblouk nebo elipsu. Vypadají skvěle a mohou být jedním z hlavních prvků interiérového designu. Musíte si však pamatovat, že vyžadují spoustu místa.

7. Spirálové schody - mají tvar spirály, díky které nepotřebují dostatek místa a dobře fungují v malých místnostech. Naneštěstí jsou zároveň zároveň nepohodlné. Mohou být vyrobeny na individuální objednávku, ale je k dispozici také široký výběr točitých schodů připravených pro vlastní montáž.
Jsou hotové produkty
- klikněte na červené SLOV

Jít na hlavni stránku
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Používaným teto stránky akceptujete sobory komise. Vice informaci můžete najit v naši politice Kokeše.
Ne zobrazovat vice teto informací