pokročile hledaní
Hlavni stránka1 » MI-LIGHT, MILIGHT
0
0
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 1
  • Obchod navštívilo: 1375528 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

MI-LIGHT, MILIGHT

MI-LIGHT, MILIGHT
MILIGHT, je milion možností, vzdálená správa, nebo telefon. Smart House v mobilním telefonu nebo laptopu. Systém může stavět podle svých potřeb a připojit se LED pásků, LED žárovky, svítidla stropních svítidel. Můžete si vybrat buď RGBW nebo černobíle systémy. Aplikace jsou k dispozici na platformě Android a Apple.
 
 

 
Dodatečné možnosti sledovaní
Rozsah cen od

MILIGHT systém je určen k ovládání osvětlení. To má milion příležitostí, management je vzdálená nebo mobil. Smart House je v dosahu mobilního telefonu nebo laptopu. Systém může stavět podle svých potřeb a připojit se LED pásků, LED žárovky, svítidla stropních svítidel. Můžete si vybrat buď RGBW nebo černobíle systémy. Aplikace, které podporují systém lze snadno stáhnout z zastánci softwarových platforem pro Android a Apple.

Úžasné je, že design interiéru nekončí dnes na projektu a jeho realizaci. Změny mohou být provedeny kdykoliv a určí osobu s ručním regulátorem, např. Ve formě mobilního zařízení. Tradicionalisté mohou také použít tradiční vypínačem nebo dálkovým ovládáním ruce. Tato služba je triviální, prostě iPhone nebo podobného zařízení přes Wi-Fi připojení na internet k ovládání osvětlení v celém domě, bytě nebo podnikání. A co víc - integrovaná paměť vám umožní zachytit nejlepší individuální nastavení, aby bylo možné je použít v budoucnu.

Pro instalaci systému není nutné pomoci elektrikáře. Efektivní využití energie nabité a tím spotřebovává méně než dřív s běžnými řešeními. Směnky jsou nižší o 80%. Ve stejné účinky dosažené Milight jsou jedinečné, s možností výběru z několika milionů barev, odolnost LED je 50.000. pálení hodin, nebo až do 25 let!

Všechny komponenty, které se mohou stát součástí současného stavu systému řízení osvětlení umění, jsou k dispozici v naší nabídce. Vítejte!
 
 

mi-light, milight, żarówka milight, downlight milight, pilot milight, odbiornik milight, system milight, wifi milight mi-light, milight, żarówka milight, downlight milight, pilot milight, odbiornik milight, system milight, wifi milight