pokročile hledaní
1 » 2 » LED profily pro sádrokarton3

Změnit jazyk

PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Kontakt

Tipy obchodu

Názory o výrobcích

Statistika

  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 1
  • Obchod navštívilo: 1229961 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010

Oblouk tagů

LED profily pro sádrokarton

LED profily pro sádrokarton
LED profily pro sádrokartonové desky jsou specializovaný druh hliníkových profilů pro instalaci do stavebního materiálu s charakteristikami. Jak už název napovídá štítek uvedený jsou vyrobeny z lepenky sádry chráněné. Vzhledem k snadné řezání, lehkost a rozmanité tloušťky, jejich použití je velmi široké.

V závislosti na tom, zda sádrokarton bude součástí strop nebo stěna bude vyhlazen nebo sdílený prostor na menší úseky mít různé tvary a doplňky mají zvláštní účel, což umožňuje rychlé a efektivní montáž. V jednom případě stačí použít oboustrannou lepicí pásku na profil dokonale přizpůsobené a byl trvale upevní na jindy, např. V podhledy - by mělo pomoci upevňovacích pružiny, aby se vešly správně profilu vzdálenosti mezi deskou a původním stropem.

Díky svým vlastnostem, konstrukce ze sádrokartonu dávají obrovské příležitosti k vytvoření osvětlení v interiérech různého určení.

Při plánování instalace, měli byste mít na paměti, že tyto prvky desek, v nichž se ocitají, LED svítidla, či profily s LED pásků by měly být instalovány v určité vzdálenosti od stěny nebo stropu. To je vzhledem k ohřevu světelného zdroje, a tím, že je třeba, aby byla zajištěna bezpečnost cestujících. V případě profilů a LED pásků, LED mírně zahřívat, takže tato vzdálenost může být menší. I když je napájecí LED pásek, není tak velký, jak zařízení, nebo žárovky, jsou často voleny z důvodu své malé velikosti - pro použití prakticky kdekoliv, a vzhledem k energetické účinnosti, což je v komplexních systémů osvětlení velmi důležité.

Také jste zmínil, že při montáži všech profilů padnoucí vyžaduje předchozí přinést jejich napájecí kabely. Napájecí zdroje mohou být umístěny volně na levé straně tloušťky stropu nebo stěny.

Výhodou architektonických profilů pro LED svítidel je jejich výška. Byl navržen takovým způsobem, že diody s roztečí mm a mléčného krytu 15 zářila jednotné linii světla. Zdrojem světla může být zde jeden nebo dva LED pásky o šířce 10 mm.

Druhy architektonických profilů LED sestavu s účastí sádrokartonu k dispozici v naší nabídce:
- Profil povrchu stěny / stropu, eloxovaný, různé možné sestavy, například,.. Západkou, s podporou povrchových pramenů, šroub, nebo právě to - lepidla;
- Ostatní profily namontovaný na povrchu,
- Hliníkové profily namontovaný v drážkách,
- Technické profily tvořící drážky pro montáž na jiné profily.

Uvedené profily jsou navrženy tak, aby sloužil také jako pouzdra. Umožňují snadný návrh osvětlovacích systémů a využití světelných zdrojů s malou velikostí. Mohou být použity nejen ve stavebnictví a interiérů, proto použití sádrokartonu. No plní své funkce v nábytkářském průmyslu, reklama, vystavovat, atd.

 
Dodatečné možnosti sledovaní
Rozsah cen od
Výrobce
Pouze novinky
Pouze akce

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl

» przeczytaj wszystkie opinie