pokročile hledaní
Hlavni stránka » Instalace osvětlení schodů
0
0
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 1
  • Obchod navštívilo: 1580440 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Instalace osvětlení schodů

Aby bylo osvětlení schodiště funkční, dlouhé a působivé, je důležité nejen správně vybrat, ale i správně nainstalovat. Pokud se rozhodneme o řešení LED, můžeme osvětlení instalovat sami. Jsou snadno instalovatelné, s nimiž může pracovat i neprofesionální osoba.

Osvětlení schodů před instalací by mělo být řádně plánováno. Znamená to, že celá schodiště je řádně osvětlena a zajišťuje bezpečný pohyb všech uživatelů budovy. Proto stále více vybíráme řešení pro LED diody, zejména osvětlovací soupravy, které umožňují samostatné osvětlení každého kroku. Instalace tohoto typu sady je poměrně jednoduchá. Vodicí lišta se drží na přední straně schodů na stoupači, takže páska nezabrání každodennímu pohybu schodů. Popruhy jsou poměrně trvanlivé, takže se nemusíte obávat, že jejich náhodný kop způsobí jakékoliv poškození.

Osvětlení schodiště můžete nainstalovat sami

Po montáži LED pásů na všech stupních je nutné naprogramovat připojený regulátor a snímače pohybu společně a setmění. Teprve poté bude osvětlení kompletně dokončeno a spolehlivě pracovat. Instalace regulátoru a snímačů je také snadná a intuitivní. Sada osvětlení je dodávána se všemi potřebnými součástmi a příslušenstvím, stejně jako uživatelskou příručkou, která krok za krokem vysvětluje, jak instalovat součásti.

Instalace podle potřeby

Při instalaci ledového světla na schodiště se ujistěte, že je individuálně přizpůsoben vašim potřebám. Ledové soupravy vám dávají takovou možnost - můžete rozřezat vodicí lišty, položit je na každý krok nebo krok a také můžete připevnit popruhy nebo řídící panely k madlu, aby se zvýšila bezpečnost schodiště. Na rozdíl od tradičního osvětlení mohou být svítidla LED osazena mnoha různými způsoby - to vše závisí na potřebách uživatelů. Stejně jako při instalaci je stejné programování osvětlení individuální. Jedna a stejná sada osvětlení na různých schodech může fungovat zcela jinak díky možnosti individuálního programování. Světla mohou svítit nepřetržitě nebo jen když lidé chodí po schodech. Na konci dne mohou být úplně vypnuté nebo mají slabé světlo.

Bez námahy a extrémně rychlé sestavení

Instalace osvětlení na schodech nevyžaduje pokročilou opravu. Vše může být provedeno rychle a efektivně jeden den. Díky tomu si můžete vychutnat zajímavé uspořádání osvětlení, které vytvoří jedinečné prostředí ve schodišti a dodá vám kouzlo domů. LED osvětlení je spolehlivé, odolné, odolné a odolné vůči poškození - to je nejlepší způsob, jak získat světelný zdroj, který rozsvítí schody po dlouhou dobu.


 
Jsou hotové produkty
- klikněte na červené SLOV

Jít na hlavni stránku
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Používaným teto stránky akceptujete sobory komise. Vice informaci můžete najit v naši politice Kokeše.
Ne zobrazovat vice teto informací