pokročile hledaní
Hlavni stránka » Pohybové senzory - ideální pro schody
0
0
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 1
  • Obchod navštívilo: 1580440 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

Pohybové senzory - ideální pro schody

Moderní řešení osvětlení spojuje pozoruhodnou estetiku a originální design s funkčností a bezpečností každodenního používání. V případě osvětlení schodiště jsou často velmi oblíbené pohybové senzory, které se snadno používají, a zároveň přispívají ke snížení spotřeby energie.

S nejmodernějšími osvětlovacími a osvětlovacími zařízeními najdete nejmodernější ovladače a detektory pohybu. Mezi nejčastěji patří detektor pohybu a snímač soumraku.

Citlivé a citlivé senzory

Snímače pohybu mohou být individuálně naprogramovány, aby se zapnuli, když je uživatelé potřebují. Moderní snímače také umožňují nastavit úroveň citlivosti. Proto je možné programovat osvětlení schodiště tak, aby bylo zapnuto, když někdo vstoupí do schodiště, ale také, že světlo je zapnuto pouze tehdy, když uživatel vstoupí do prvního stupně. Navíc - je možné také regulovat osvětlení tak, aby světlo na schodech sledovalo uživatele - LED diody na dalším kroku se rozsvítily a na tom již byly překročeny - vyšly ven.

Světlo, když to potřebujete

Díky snímačům je také možné ušetřit hodně elektřiny. Osvětlení funguje pouze tehdy, když někdo používá schody. Zbytek času může spát nebo svítit s mnohem menší intenzitou. Je zajímavé, že pohybové senzory nejen reagují, ale reagují na směr pohybu. Připojí se, když někdo skutečně vstoupí na schody, ne jakmile projíždí po schodišti. Senzory rozsvítí světlo pouze tehdy, když do něj vstoupí jeden z uživatelů budovy. Nereagují na domácí zvířata. Tímto způsobem se nemusíte obávat, že se světla na schodech rozsvítí pokaždé, když na ně přeběhne kočka nebo pes.

Osvětlení se rozsvítí za soumraku

Světelné senzory jsou také velmi užitečné pro osvětlení schodišť, které umožňuje zapnutí světla, když úroveň světla klesne pod minimální hodnotu v senzoru. Jedná se o vynikající řešení pro vnitřní i venkovní schody. V případě schodů mimo budovu detektory pohybu zajišťují, že osvětlení pracuje pouze za soumraku. Během dne, kdy je dostatečné denní světlo, není zapotřebí zapínat nebo vypínat osvětlení. Zapne se.

Vysoce kvalitní moderní technologie

Pokročilé snímače osvětlení schodiště fungují spolehlivě a spolehlivě. Jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, jsou odolné proti vlhkosti a mechanickému poškození. Při výběru schodišťového osvětlení stojí za to investovat do kompletních sestav sestávajících z diod, regulátorů a senzorů. Tímto způsobem si můžete být jisti, že všechny prvky jsou vzájemně sladěny a že budou spolupracovat bez problémů.

 

Jsou hotové produkty
- klikněte na červené SLOV

Jít na hlavni stránku
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Používaným teto stránky akceptujete sobory komise. Vice informaci můžete najit v naši politice Kokeše.
Ne zobrazovat vice teto informací