pokročile hledaní
Hlavni stránka » MI-LIGHT, MILIGHT » Winlight LED stolní lampa (Sklenice na víno) - FUT080A
0
0
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 1
  • Obchod navštívilo: 1490521 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski
winelight milight, milight, wifi milight, futlight, fut080,  (Wine Glass) - FUT080A

Winlight LED stolní lampa (Sklenice na víno) - FUT080A

Mi.Light

Dostupnost: Zboží je k dispozici

Doba zásilky: 4 dny

Koszt wysyłki: od 126.35 Kč Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Inkoust Paczkomaty24 - 126.35 Kč
Kurýr - 133.00 Kč
Kurýr - Hliníkové profily - délka 200 cm - 399.00 Kč
Kurýr - Hliníkové profily - délka 300 cm - 1 396.50 Kč
Kurýr - profle 100cm - 212.80 Kč

Katalogové číslo: 1698

Stav na skladu:

EAN kód: 5902082822196

Stav výrobku: Nový

Barva světla - MILIGHT

Cena: 1 323.35 Kč

Dočasně nedostupní

přidat do úschovny

Při nákupu tohoto výrobku obdržíte od nás 199 bodů, které můžete věnovat na nakup v našim obchode. Platí to pouze pro Zákazníky zaregistrované v našim obchode.

  • Popis výrobku
  • Recenze výrobku (0)
Multifunkční zařízení, které působí jako regulátor, to vám umožní ovládat osvětlení pomocí Wi-Fi připojení na internet ve vaší domácnosti pomocí zařízení pracující na Android nebo iOS.
Router MI LIGHT umožňuje připojení k domácí síti, takže nemusíte již přepínat mezi bezdrátovými sítěmi. MILIGHT Router také umožňuje ovládat světlo, i když jste daleko od domova.

Wi-Fi router může být použit k podpoře všech zařízení 2.4G inteligentní osvětlení: žárovka RGB, RGBW, stmívatelné osvětlení atd. Tento jednoduchý přístroj můžete ovládat osvětlení pomocí smartphone založený na iOS nebo Android, nová bezplatná aplikace k dispozici na AppStore nebo Google Play (MI.LIGHT).

Dekorativní žárovka ve tvaru sklenice vína Winlight patří do rodiny produktů Milight - nejmodernější LED osvětlení. Vyzařované světlo může být řízen regulátorem, takže žádný problém, se rozhodnete v daném okamžiku bude vypadat interiéru vašeho domova nebo vaše podnikání.

Hledáte zajímavé, jedinečné produkty s high-end kvality? Pak Winlight je ideálním řešením pro vás. Toto moderní zařízení emitující světlo pomocí LED má výkon 2 watty. Při plném nabití pomocí USB kabelu, který trvá tři a půl hodiny, dekorativní žárovka svítit po dobu deseti hodin. Jednoduše udivuje i jejího života, přibližně padesát tisíc hodin práce.

Osvětlení ve tvaru sklenice na víno je velmi decorative.Due kontrolovat jak v soukromých domech, jako je nezvyklá dekorace komody nebo tabulku, ale také v hotelích, restauracích, klubech a obchody, jejichž majitelé jsou závislé především na vytvoření intimní , náladové světlo. Díky oběma hosty a zákazníky se bude cítit dobře uvnitř a oni ocení pozornost každému detailu.

Winlight lze ovládat dvěma způsoby: se speciálním ovladačem nebo dotykem, díky panelu na jeho základně. Obě metody jsou jednoduché a rychlé. Podívejte se, kolik parametry mohou být nastaveny pouze pomocí magie světla. Ať už připravuje romantickou večeři pro svou drahou polovičku, pokud chcete, aby se trochu romantiky do vaší ložnice, a můžete mít moderní bar - ve všech těchto situacích věřit Winlight bude ziskový pro vás, a to i ve finanční rovině.

Výkon: 2W
Hmotnost: 350 g
Baterie: Lithium-iontová baterie 3.7V-1400mAh
Doba nabíjení: 3,5 hodiny a USB 5V 500mA
Pracovní doba: 10 hodin v plném provozním stavu napájení
Životnost: 50000 hodin
Materiál: Akryl + hliníková
Velikost: 80 * 69 * 184 mm
Oblasti použití: ložnice, bary, kavárny, restaurace


Žárovky jsou světelné body mohou provádět celou řadu funkcí, včetně hlavních forem interiérového osvětlení a dekorace. Výrobce záměrně vytvořil svůj zdroj světla, takže si "může používat široce dostupné v lampách otvory pro zašroubování žárovky - Jejich držadla jsou vyrobena v nejpopulárnějších velikostech.

Podobně konstruována žárovka je navrženo na tomto webu - závit E27. 2v1 je typ žárovek. Žádné další ovladače a integraci s jinými zařízeními v systému, je klasický žárovka. Avšak v souvislosti s Milight je světelný bod inteligentní a splňuje všechny moderní standardy. S dálkovým ovládáním můžete změnit intenzitu světla, barvy a režimu provozu. Světelný tok je varianta RGB a / nebo teplou nebo studená bílá.

Pro Milight svítilny mohou být seskupeny a nezáleží na tom, číslo ve skupině. Přiřadí jim k regulátoru pomocí dálkového ovladače, stačí jej odstranit. Skupina může být všechny body světla v místnosti, jen světlo na svém stole, nebo jen visí lampa - je plná svoboda. Podobně, snadnost použití - moderní technologie a směrovač Wi-Fi, pokud jde o žalobu na dvou široce používaných operačních systémů na mobilních zařízeních je zárukou luxusu a plně využít jejich tvořivosti na osvětlení.

Stejně jako u všech LED světelných bodů vytvořených v rámci značky Milight, jeho trvanlivost se odhaduje na 50 tisíc. Hořící hodin, což v praxi dává dokonce 25 let zcela uspokojivým osvětlení výrobku na životní prostředí ..winelight milight, milight, wifi milight, futlight, fut080, (Wine Glass) - FUT080A
winelight milight, milight, wifi milight, futlight, fut080, (Wine Glass) - FUT080A
winelight milight, milight, wifi milight, futlight, fut080, (Wine Glass) - FUT080A

winelight milight, milight, wifi milight, futlight, fut080, (Wine Glass) - FUT080A

winelight milight, milight, wifi milight, futlight, fut080, (Wine Glass) - FUT080A

winelight milight, milight, wifi milight, futlight, fut080, (Wine Glass) - FUT080A
winelight milight, milight, wifi milight, futlight, fut080, (Wine Glass) - FUT080A
winelight milight, milight, wifi milight, futlight, fut080, (Wine Glass) - FUT080A

winelight milight, milight, wifi milight, futlight, fut080, (Wine Glass) - FUT080Apilot milight, milight, wifi milight
pilot milight, milight, wifi milight

Ještě nikdo nenapsal recenzi o tímto výrobku. Budete první a napište recenzi.

Napište recenzi o tímto výrobku a obdržíte od nás 300 bodů, které můžete věnovat na nakup v našim obchode. Platí to pouze pro Zákazníky zaregistrované v našim obchode.

Pouze registrovaní zákaznici můžou psát recenze o výrobcích. Pokud mate profil v našim obchodě přihlaste se na nejí, pokud ne založte bezplatní učet a napište recenzi.