pokročile hledaní
Hlavni stránka » LED RGB kontroléry, stmívače pro schody » Páskové ovladače můžete RGB » Router WiFi MILIGHT - FUT097
0
0
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 5
  • Obchod navštívilo: 1489911 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski
pilot milight, milight, wifi milightpilot milight, milight, wifi milightpilot milight, milight, wifi milight
pilot milight, milight, wifi milightpilot milight, milight, wifi milightpilot milight, milight, wifi milight

Router WiFi MILIGHT - FUT097

Mi.Light

Dostupnost: Zboží je k dispozici

Doba zásilky: 4 dny

Koszt wysyłki: od 126.35 Kč Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Inkoust Paczkomaty24 - 126.35 Kč
Kurýr - 133.00 Kč
Kurýr - Hliníkové profily - délka 200 cm - 399.00 Kč
Kurýr - Hliníkové profily - délka 300 cm - 1 396.50 Kč
Kurýr - profle 100cm - 212.80 Kč
Kurier - 166.25 Kč

Katalogové číslo: 1399

Stav na skladu:

EAN kód: 5902082822004

Stav výrobku: Nový

Cena: 897.68 Kč

Dočasně nedostupní

přidat do úschovny

Při nákupu tohoto výrobku obdržíte od nás 135 bodů, které můžete věnovat na nakup v našim obchode. Platí to pouze pro Zákazníky zaregistrované v našim obchode.

  • Popis výrobku
  • Recenze výrobku (0)
Multifunkční zařízení, které působí jako regulátor, to vám umožní ovládat osvětlení pomocí Wi-Fi připojení na internet ve vaší domácnosti pomocí zařízení pracující na Android nebo iOS.
Router MI LIGHT umožňuje připojení k domácí síti, takže nemusíte již přepínat mezi bezdrátovými sítěmi. MILIGHT Router také umožňuje ovládat světlo, i když jste daleko od domova.

Wi-Fi router může být použit k podpoře všech zařízení 2.4G inteligentní osvětlení: žárovka RGB, RGBW, stmívatelné osvětlení atd. Tento jednoduchý přístroj můžete ovládat osvětlení pomocí smartphone založený na iOS nebo Android, nová bezplatná aplikace k dispozici na AppStore nebo Google Play (MI.LIGHT).

Zesilovače spolupráce a řadiče jako součást moderního systému Milight lze provádět přes rádio pro vysoce výkonné frekvenci 2,4 GHz. Nicméně, aby plně využít prakticky neomezené funkčnosti, možnosti kontroly aktualizace aplikace není jen pilot, ale také smartphone a tablet - budete potřebovat Wi-Fi router. Systém je úspěšně Milight jedním z hlavních prvků tzv. inteligentní domácnost, nebo můžete zvolit nastavení hardwaru pomocí Wi-Fi, a to i mimo svůj domov.

Přístroj pracuje přirozeně s RGBW RGB žárovek, LED pásků (vzhledem k regulátoru) s zapuštěných svítidel (světelných panelů / podhledů). Podporuje také osvětlení s funkcí stmívání (mono). Bezplatná aplikace k dispozici na App Store nebo Google Play (MI.LIGHT). S vestavěným-in software s názvem. rozhraní, různé přijímače, a to buď RGB nebo MONO podporuje identicky z osobního mobilního zařízení (telefon) jako dálkové ovládání. Tímto způsobem se změní nastavení 4 nezávislé zóny osvětlení. Máte-li rozdělit vaše okolí jsou více oblastí, pak není nic nebrání regulátory nákup a užít si ještě přesnější systém.

V rámci celého get-kompatibilní s moderní, ekologicky šetrné a nákladově efektivní řešení, které odpovídá tradicionalisty - ve verzích plovoucí bílý nebo bláznivý osobnost. S Milight vnitřního prostoru se světlem se stává realitou a nekonečno složení dělá spoustu radosti a pohodlí uživatelů.


pilot milight, milight, wifi milight
pilot milight, milight, wifi milight
pilot milight, milight, wifi milight

Ještě nikdo nenapsal recenzi o tímto výrobku. Budete první a napište recenzi.

Napište recenzi o tímto výrobku a obdržíte od nás 300 bodů, které můžete věnovat na nakup v našim obchode. Platí to pouze pro Zákazníky zaregistrované v našim obchode.

Pouze registrovaní zákaznici můžou psát recenze o výrobcích. Pokud mate profil v našim obchodě přihlaste se na nejí, pokud ne založte bezplatní učet a napište recenzi.