pokročile hledaní
Hlavni stránka » LED osvětlení
0
0
Další možností sledovaní
Kontakt
Tipy obchodu
Názory o výrobcích
Statistika
  • Aktuální počet zákazníků na stránce: 1
  • Obchod navštívilo: 1490986 zákazníků
  • Obchod existuje od: 10-10-2010
Oblouk tagů
Změnit jazyk
PolskiAngielskiNiemieckiRosyjskiCzeski

LED osvětlení

Vývoj LED technologií s ohledem na možnost realizace nové výzvy v oblasti osvětlení. LED osvětlení roste velmi rychle, jako miniaturizace, delší životnost, vyšší účinnost a životnost. Výdaje na výzkum a vývoj vedl k výraznému zvýšení kvality světelnými diodami. V kombinaci s kreativním designem, tato technologie položil základy pro novou generaci špičkových produktů.

LED osvětlení je ideální pro získání více scén v interiéru i exteriéru. Osvětlení získat účinky mohou být rozptýlené nebo koncentrované, a projektanta nebo investora může svobodně využívat celý rozsah barev. Použití jedné barvy LED nebo RGB (červená, zelená a modrá - otevírá nové možnosti pro míchání barev z různých svítidel, nebo do jednoho svítidla Pro dosažení požadovaných světelný efekt se vztahuje i řízení osvětlení umožňuje uživateli ovládat interakce barvy, jejich intenzita, nebo vrátit. předchozí nastavení. Tato řada možností je LED osvětlení v privilegované postavení ve srovnání s tradičními zdroji světla.

Svítidla s LED zdroji se věnuje optiky dovolit získat vertikálně i horizontálně, které jednotlivé světelné efekty. LED diody jsou ideální pro projekty, kde barva je nejdůležitější. Jejich monochromatické světlo není jen to nejlepší, pokud jde o čistotu, ale také nevypouští škodlivé vlnové délky ultrafialového, jak a IR.Jít na hlavni stránku